رویا صالحی-بنیانگذار مجموعه rt

خدمات آرتی شامل کلاسهای ترمیک مکالمه
دوره‌های تکمیلی آموزشی و کارگاههای مختلف آموزشی با اهداف

از سال ۲۰۱۴ تاکنون، آرتی نزدیک به ۲۰۰ فارغ‌ التحصیل موفق داشته که به نتیجه رسیدن و خودشون رو برای آزمونهای بین المللی مثل تافل (توفل) و آیلتس و همینطور مصاحبه های شغلی، مصاحبه سفارت، مصاحبه دکتری و … آماده کرده اند. 

بنیانگذاران این مجموعه رویا صالحی و MrTony هستند.

رویا صالحی

رویا صالحی

شماره تماس : ۰۹۳۸۵۶۵۹۰۴۳

استاد تونی

استاد تونی

شماره تماس : ۰۹۳۷۰۰۶۱۹۳۶

گواهینامه مدرسین

آرتی با انواع آموزش و خدمات متفاوت برای گروههای سنی مختلف (کودک، نوجوان، بزرگسال)

 با اهداف مختلف مثل مکالمه‌ی روزمره، انگلیسی روزانه، آیلتس، گرامر انگلیسی، دایره لغات، ساختارهای محاوره انگلیسی و اصطلاحات روزمره در قالب کلاسها، دوره‌ها و کارگاههای آموزشی، با قیمتها و شهریه‌های متعارف و معقول، نیاز تمامی افراد در تمامی اقشار و سطوح جامعه را برآورده کرده است. 

آرتی همچنین در برگزاری دوره های تربیت مدرس برای علاقه مندان به حوزه تدریس آنلاین قدمهای بزرگی برداشته است. امروزه مدرسین بسیار حرفه‌ای، اخلاق‌مدار، صادق، مسئولیت‌پذیر و دلسوز زیادی در بخشهای زبانهای خارجه‌ی آرتی مشغول به تدریس زبانهای مختلف مثل ترکی استانبولی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی و انگلیسی می باشند و به زبان آموزان (قهرمانان) آرتی با بالاترین استانداردها و بهترین روشهای آموزشی روز دنیا، در جای جای این کره‌ی خاکی خدمات رسانی می نمایند.

رویا صالحی بنیانگذار این مجموعه، از سال ۲۰۰۶ تدریس زبان انگلیسی را آغاز کرد و پس از اتمام دوره‌ی آکادمیک دانشگاهی، آرتی RT را پایه‌گذاری نمود که اولین سیستم آموزش مکالمه آنلاین در زمان خود، به روش نوین بود. (Roya,Tony) RT خیلی زود همکاری خود با هنرمندان، سلبریتیها، بازیگران سینما، تئاتر، تلویزیون، و رادیو؛ و همچنین فوتبالیستهای ملی و داوران بین‌المللی فوتبال کشور را آغاز نمود

و اکنون با افتخار به ورزشکاران، والیبالیستهای ملی، و جامعه داوری فوتبال و همچنین کارآفرینان ملی و بین‌المللی ایران زمین خدمت می نماید.